#1 2009-09-20 08:16:41

Podanie

Gość

Podanie-Joa78-

1. TWÓJ NICK - -Joa78-
2. ILOŚĆ POPA - 391
3. TWOJA RASA - Galowie
4. LINK DO TWOJEGO PROFILU W TRAVIANIE - http://s5.travian.pl/spieler.php?uid=19363
5. CZY KTOŚ CIĘ OBECNIE ATAKUJE I CZY JEST TO KTOŚ Z NASZEGO SOJUSZU? - Sporadycznie od was nikt
6. PROCENTOWA ILOŚĆ TWOJEGO WOJSKA W STOSUNKU DO POPA? - 50-GT tylko tyle ponieważ broniłam się przed atakami odłamów =V=których dużo blisko mnie ale pokazałam im że ze mną nie będzie łatwo więc jak na razie mam z nimi spokój
7. CO SKŁONIŁO CIEBIE DO ZGŁOSZENIA SIĘ DO NAS? - Jestem jeszcze w Sojuszu NP ale się rozpadł a czemu wy blisko mnie jest gracz-- mikkel-- i myślę że dobrze by było razem współpracować
8. CZY PO EWENTUALNYM PRZYJĘCIU DO NASZEGO SOJUSZU WYRAŻASZ ZGODĘ NA WERYFIKACJĘ SWOJEGO KONTA
PRZEZ NASZEGO KONTROLERA W CELU SPRAWDZENIA ROZWOJU MILITARNEGO? - Tak

 

#2 2009-09-20 12:02:46

kamoko4

Ranga: Klawoszarpiec

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 37
Punktów :   

Re: Podanie-Joa78-

Sposób napisania podania mi się podoba widać, że konkretna osoba. Mało woja i pisząc że broniłaś się przed V z ciekawości sprawdziłem liczbę punktów deff ale widzę tam strasznie małą liczbę. Do tego jak piszesz sporadycznie Ciebie atakują, a tracisz wojo przy atakach V. Jeszcze poczekamy, aż konto Tobie sprawdzimy i wtedy napisze czy na tak czy na nie:)

Offline

 

#3 2009-09-20 13:16:37

Podanie

Gość

Re: Podanie-Joa78-

Może żle to trochę ujołam, na początku jak wystartowałam na tym Serwerze a było to 26.07.09to po okresie ochronnym zeczeli mnie atakować z =V= więc budowałam Kryjówki nic nie dostawali ale dalej atakowali wiadomo z jakiego programu korzystali, wtedy postawiłam w obronie parę Falang ale jak się okazało to był mój błąd bo dopiero się zaczeli ataki,więc nie było sensu tracić surki więc postanowiłam że założyć drugą Osadę,i to uczyniłam z daleka od pierwszej(dodam że nikt mi nie pomógł)teraz mam spokój i pomalutku buduję wojsko na razie to GT ale póżniej będą mieczyki które są o wiele tańsze od pozostałych wojsk off.

To tyle jak będziecie zainteresowani to czekam na informację a udostępnię swoje konto.
Pozdr.Asia

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.patapon3.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl www.tibiamaster.pun.pl www.naruciakzadzi.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl